4.kolo SonPití-tady
Přihláška do SonC-tady

herci

12. října 2008 v 8:54
High School Musical
High School Musical (česky Muzikál ze střední) je americký film - muzikál z roku 2006, který se díky své popularitě dočkal druhého dílu a třetí se teď natáčí. V High School Musical se potkají Troy Bolton a Gabriela Montez coby hlavní postavy filmu. Troy je kapitánem basketbalového týmy, kterému dělá kouče jeho vlastní otec. Jeho tým se právě připravuje na poslední zápas turnaje a všichni očekávají, že ho tým hlavně díky Troyvi vyhraje. Gabriela je velmi chytrá dívka a dobrá studentka, která na East High School, školu do které chodí Troy, právě nastupuje poté, co se sem její matka přestěhovala za prací. Gabriela se naopak chystá s novými spolužačkami na účast ve školním desetiboji (vědomostní soutěži).
Oba dva se setkají ještě předtím na oslavě Silvestra, kde si spolu společně poprvé zaspívají (píseň Start of Something New). Po oslavě se rozejdou a potkají se až ve škole, kam Gabriela nově nastoupí.
Na začátku školy je výhlášený konkurz na nový Zimní muzikál. Troye i Gabrielu to láká, oba je společné zpívaní na Silvestra bavilo. Aby se to nedověděli Troyovi spolužáci, zůčastní se konkurzu. Jejich soupeři jsou dívka Sharpay Evans a její bratr Ryan. Ti na konkurzu zaspívají píseň What I've Been Looking For. Troy a Gabriela konkurz těsně nestihnou a tak si sami zazpívají v setmělém sále (What I've Been Looking For (Reprise)). Profesorka si píseň poslechne a ještě je do konkurzu zařadí, takže se v druhém kole konkurzu musí utkat s Sharpay a Ryanem.
Když je vyhlášeno druhé kolo konkurzu na hlavní dvojici muzikálu, spolužáci Troy a Gabrieli se dozví o jejich snaze dostat se do muzikálu. Protože Troy díky konkurzu nechodí na tréninky basketbalu, rozhodnou se Gabrielu a Troy proti sobě poštvat. To se jim povede, nicméně po čase sami zjistí, že to bylo spíše ke škodě a tak se snaží věc zase napravit. To se jim i povede.
Další překážku jim však nastraží Sharpay. Přemluví profesorku, aby se druhé kolo konkurzu konalo o den později. V ten den se koná finálová zápas Troyova týmu v basketbalu a stejně tak i školní desetiboj, kterého se účastní Gabriela. Tenhle problém pak spolužáci vyřeší společně. Nehodami přeruší jak basketbalový zápas, tak vědomostní soutěž a Troy i Gabriela se konkurze těsně stihnou zůčastnit s písní Breaking Free. Sharpay a Ryan zpívají v konkurzu Bop to the Top.
Troyův tým zápas po přerušení vyhraje, stejně tak jako Gabriela se spolužačkami svůj desetiboj. Na závěr pak všichni zazpívají ve sportovní hale píseň We're All in This Together.

Informace o filmu

Premiéra: 2006, réžie: Kenny Ortega, scénář: Peter Barsochini, produkce: Don Schain

Herci

Troy Bolton - Zac Efron

Zac Efron

Gabriela Montez - Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

Sharpay Evans - Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

Ryan Evans - Lucas Grabeel

Lucas Grabeel

Chad Danforth - Corbin Bleu

Corbin Bleu

Taylor McKessie - Monique Coleman

Monique Coleman
Zdroj: zac-efron.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

click

click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

face-blondd http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_149.gifhttp://emo-hannah.blog.cz/pixel43447.gif image by Salisko http://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/LOL.gif LOL image by LoveEmmalinasleep-1.gif picture by sadistic_vamp2m2esdl.gif image by Lowinka24n.gif(118 b)thawake-1.gif image by Salisko.Pixelslove-7.gif image by Salisko!1096!chibi_white_01.gif image by Lowinkathinkheart.gif image by Saliskotongue-4.gif image by Saliskolove-7.gif image by Saliskohappy-3.gif image by Saliskopacc17-2.gif image by Saliskoloving.gif image by Salisko01.gif image by Saliskonota242282348544545918104512041215Kachnakissit.gif image by Saliskoasshole.gif image by Saliskobitch.gif bitch image by Saliskofuckoff.gif image by Saliskourpoint.gif image by Salisko
Emoticône Pac Man 53Emoticône Pac Man 54Emoticône Pac Man 55Emoticône Pac Man 56Emoticône Pac Man 57Emoticône Pac Man 58Emoticône Pac Man 59Emoticône Pac Man 45Emoticône Pac Man 46Emoticône Pac Man 47Emoticône Pac Man 48Emoticône Pac Man 50
Emoticône Pac Man 51Emoticône Pac Man 44Emoticône Pac Man 40Emoticône Pac Man 41Emoticône Pac Man 35Emoticône Pac Man 36Emoticône Pac Man 37Emoticône Pac Man 38Emoticône Pac Man 39Emoticône Pac Man 42Emoticône Pac Man 27Emoticône Pac Man 49Emoticône Pac Man 28
Emoticône Pac Man 33Emoticône Pac Man 34Emoticône Pac Man 21Emoticône Pac Man 22Emoticône Pac Man 23Emoticône Pac Man 24Emoticône Pac Man 25Emoticône Pac Man 26Emoticône Pac Man 52Emoticône Pac Man 29Emoticône Pac Man 30Emoticône Pac Man 31Emoticône Pac Man 32